— Interiér rodinného domu, Nitra

Interiér rodinného domu navrhnutý v štýle glam (glamour) s jemnou dávkou minimalistického dizajnu od Mgr. Antala Jerábeka. Netradičný výber moreného bukového masívu a čerešňovej dyhy, podčiarkuje rukopis firmy Style nábytok. Ostatné materiály, akými sú mosadz, keramické doplnky gres alebo technický kameň s jemnou kresbou fungujú na koncepte kontrastného dreveného nábytku. Akcent luxusu doplňuje svetlá farebná škála okolitých prvkov.

— Kukkonia, Parish Church of St. James the Elder in Vrakúň

Realizácia oltára s pódiom a ambóny v kostole Sv. Jakuba Staršieho v obci Vrakúň. Návrh a výrobný proces mal na starosti náš Creative CEO Mgr.Antal Jerábek. Dokonale využil potenciál najmodernejších technológií, ktorý pretavil do barokového tvaroslovia a nechal tak vyznieť génius locci interiéru kostola.

V Style nábytok vedia oceniť už zabudnuté čaro a výnimočné vlastosti bukového dreva. Nie je to však len o tom, drevo treba vedieť aj kvalitne spracovať. Style nábytok má svoju dušu. Tvrdá práca rúk, žne svoju úrodu.

— doc. PhDr František Okruhlica, PhD.

Výnimočný vzhľad a dôraz na kvalitu. Konečne niekto, kto tradičné stolárstvo starých majstrov posunul o úroveň vyššie. Jednoducho nádhera.

— Ing. Süliová Orsolya

Style nábytok, profesionálnym prístupom pretvorili autorove myšlienky do konkrétneho a hodnotného produktu. Dôraz upriamený na detaily a práca s precíznou povrchovou úpravou. Vôni dreva sa nič nevyrovná no v súčasnej dobe musíme myslieť aj na samotnú matku prírodu a prispieť k jej ochrane. To všetko v Style tíme môžete očakávať.

— Mgr. Art. Dušan Amrich

— Szilvia Ollári, Majiteľka

V roku 2018 sme sa rozhodli rozšíriť našu populárnu reštauráciu so salónom New York Coffee and Restaurant. Vtedy sme objavili Style team, ktorý nás očaril profesionálnym citom ku klasickým líniami.

Dizajnér Mgr. Antal Jerábek prišiel veľmi originálnymi technickými ako aj vizuálnymi riešeniami, čo neskôr vyrobili vo vysokej kvalite.

Srdečne očakávame každého, kto sa chce baviť a vychutnať si výsledok tejto spolupráce.

— Adam Tomovits, Majiteľ

Od detstva som sníval o tom, že jedného dňa otvorím svoje vlastné holičstvo. Inšpirovali ma scény z filmov a repová hudba.

Tento sen vznikal na základe dobrého kamarátstva s dizajnérom Mgr. Antalom Jerábekom, ktorý všetkými svojimi vedomosťami mi bol na pomoc. Za dizajnom stojí ich firma Style nábytok s 20 ročnými skúsenosťami, ktorá premenila naše vízie na skutočnosť.

Dneska vlastním najúspešnejšie panské holičstvo v našej regióne, kde oddanosť sa dá cítiť v každej detailne.

— Alica Csaplárová, Riadiťeľka spoločnosti

A mi kis családi vállalkozásunka 2015-os évben indult. Szerettünk volna valami egyedi dolgot létrehozni, vonzó térrel, finom kávéval egy barátságos meghitt környezetben.

Elképzeléseink, gondolataink találkoztak a STYLE csapatával, akik segítségével, szakértelmükkel és tanácsaikkal hozzájárultak e csodálatos kávézó létrejöttéhez.

A Madura kávézó harmónikus színekben pompázik a faburkolat meghittséget és meleget áraszt. Az ülőbútorok anyaga és a tapéta arany színe optikailag nagyobbítsa a teret, az üvegcsillárok fénye és a kovácsoltvas lámpák meleg fénye teszi még fényűzőbbé a látványt.

A napjainkban közkedveltté váló luxus kávézó, másnéven Madura kávézó örömmel és nagy szeretettel fogadja kedves vendégeit egy finom, ízletes kávéval.

— Bc. Dušan Amrich, Dizajnér

Priemyselný dizajnér Dušan Amrich v spolupráci s firmou Style nábytok ,ktorá má za sebou už viac ako 20 rokov skúseností, zhotovil novú kolekciu jedálenského nábytku “ kolekciu T ” . Spoločným znakom kolekcie “ T ” je jej technické riešenie a dôraz na detail. Jednoduchosť drevených prvkov ozvláštňuje plynulá fazeta v horizontálnom a vertikálnom smere. Produkty sú vyrábané tradičnými stolárskymi technikami pomocou ručného náradia a poloautomatických strojov. Pre kolekciu “ T ” bola zvolená pestrá a sýta škála farieb ako kontrast k lineárnemu tvarosloviu. Cieľom kolekcie bolo aj zviditeľnenie sa na výstave Bratislava Design Week 2019. Hlavnou témou boli vzťahy.

Vzťahy, sú a budú štruktúrou každého projektu. Či už vzťah jednotlivca k materiálu alebo vzájomná komunikácia početnejšej skupiny ľudí, ktorí sa snažia napríklad niečo vytvárať. Tým niečím je aj kolekcia “ T ” , ktorá nie je len o vzťahoch podobných tvarov. Je aj o vzájomnom pochopení jednotlivých pracovných postupov.

 

Style Individuál

Individuálna výroba umožní zadať osobné veľkosti, zároveň aj spôsob výroby jedinečních foriem. Využívajú sa na trhu dostupné rezivo a drevo, textilné látky, kovanie, farby, moridlá ako aj patiny.