Style Individuál

Prvou fázou individuálnej produkcie je objasnenie si myšlienok a dizajnu, čo za pomoci našich kolegov zabezpečíme v príjemnom prostredí našej vzorkovne. Objasňujú sa priestorové rozmery, riešenia problémov s rozmermi, dizajnu a z hľadiska kvality aj estetika a praktickosť. Ďalším krokom je výber drevených materiálov a dekoratíne prvky. V dizajne zohrávajú dôležitú úlohu doplnky, ako rôzne textilné materiály a vzorky koží, z ktorých majú naši kolegovia bohaté zásoby. V našom repertoári nájdete aj dolpnky. Ak to estetika daného nábytku umožňuje, ďalšia dôležitá úloha je výber farby, morenie dreva alebo patina. Vybraný nábytok môže mať matný, hodvábny alebo vysoký lesk. Na požiadanie náš kvalifikovaný personál vykoná presné zameranie v mieste Vášho bydliska a existuje aj možnosť objednania fotorealizácie 3D.

Z technického hľadiska je tento proces dôležitým faktorom, ktorý nám pomáha analyzovať produkt na spracovanie. Vyrobené elementy-časti nábytku sa v surovom stave podrobia povrchovej úprave. Pracovné postupy ako: morenie, brúsenie, lakovanie, patinovanie sú dôležitou súčasťou tvorenia dokonalého dizajnu. Po vysušení laku elementy-kúsky nábytku sú poskladané, zdokonalené a potom zabalené.

Stačí iba snívať, mi Vaše sny vytvoríme…

V Style nábytok vedia oceniť už zabudnuté čaro a výnimočné vlastosti bukového dreva. Nie je to však len o tom, drevo treba vedieť aj kvalitne spracovať. Style nábytok má svoju dušu. Tvrdá práca rúk, žne svoju úrodu.

— doc. PhDr František Okruhlica, PhD.

Výnimočný vzhľad a dôraz na kvalitu. Konečne niekto, kto tradičné stolárstvo starých majstrov posunul o úroveň vyššie. Jednoducho nádhera.

— Ing. Süliová Orsolya

Style nábytok, profesionálnym prístupom pretvorili autorove myšlienky do konkrétneho a hodnotného produktu. Dôraz upriamený na detaily a práca s precíznou povrchovou úpravou. Vôni dreva sa nič nevyrovná no v súčasnej dobe musíme myslieť aj na samotnú matku prírodu a prispieť k jej ochrane. To všetko v Style tíme môžete očakávať.

— Mgr. Art. Dušan Amrich

Tvoríme vlastnými rukami

Každý náš produkt vzniká tradičným, ručne spracovaným spôsobom. Na dosiahnutie kvality je dôležitým faktorom presné obrábanie, v záujme toho na výrobu používame najmodernejšie poloautomatické a počítačom riadené stroje, takýmto spôsobom sme schopní zachovať a spojiť dedičstvo minulosti s kvalitou 21. storočia.