— Interior of a family house, Nitra

Interiér rodinného domu navrhnutý v štýle glam (glamour) s jemnou dávkou minimalistického dizajnu od Mgr. Antala Jerábeka. Netradičný výber moreného bukového masívu a čerešňovej dyhy, podčiarkuje rukopis firmy Style nábytok. Ostatné materiály, akými sú mosadz, keramické doplnky gres alebo technický kameň s jemnou kresbou fungujú na koncepte kontrastného dreveného nábytku. Akcent luxusu doplňuje svetlá farebná škála okolitých prvkov.

— Kukkonia, the parish church of St. James the Elder in Vrakúň

Realizácia oltára s pódiom a ambóny v kostole Sv. Jakuba Staršieho v obci Vrakúň. Návrh a výrobný proces mal na starosti náš Creative CEO Mgr.Antal Jerábek. Dokonale využil potenciál najmodernejších technológií, ktorý pretavil do barokového tvaroslovia a nechal tak vyznieť génius locci interiéru kostola.

In Style furniture, we know how to appreciate the forgotten charm and exceptional features of beechwood. However, it is not just about that, wood has to be handled well too. Style furniture has a soul. The hard work of the hands reaps their harvest.

— doc. PhDr František Okruhlica, PhD.

Extraordinary look and emphasis on quality. Finally, someone who has shifted the traditional old masters´s carpentry up to higher level. Simply magnificent.

— Ing. Süliová Orsolya

Style furniture profesionally recreates author´s ideas into specific and valuable product. Accent focused on detail and work with precise finish. Nothing equals to the smell of wood, however today we must be eco friendly and contribute to nature´s protection. All these things can be expected from Style team.

— Mgr. Art. Dušan Amrich

— Szilvia Ollári, Proprietress

V roku 2018 sme sa rozhodli rozšíriť našu populárnu reštauráciu so salónom New York Coffee and Restaurant. Vtedy sme objavili Style team, ktorý nás očaril profesionálnym citom ku klasickým líniami.

Dizajnér Mgr. Antal Jerábek prišiel veľmi originálnymi technickými ako aj vizuálnymi riešeniami, čo neskôr vyrobili vo vysokej kvalite.

Srdečne očakávame každého, kto sa chce baviť a vychutnať si výsledok tejto spolupráce.

— Alica Csaplárová, Directress

A mi kis családi vállalkozásunka 2015-os évben indult. Szerettünk volna valami egyedi dolgot létrehozni, vonzó térrel, finom kávéval egy barátságos meghitt környezetben.

Elképzeléseink, gondolataink találkoztak a STYLE csapatával, akik segítségével, szakértelmükkel és tanácsaikkal hozzájárultak e csodálatos kávézó létrejöttéhez.

A Madura kávézó harmónikus színekben pompázik a faburkolat meghittséget és meleget áraszt. Az ülőbútorok anyaga és a tapéta arany színe optikailag nagyobbítsa a teret, az üvegcsillárok fénye és a kovácsoltvas lámpák meleg fénye teszi még fényűzőbbé a látványt.

A napjainkban közkedveltté váló luxus kávézó, másnéven Madura kávézó örömmel és nagy szeretettel fogadja kedves vendégeit egy finom, ízletes kávéval.

— Adam Tomovits, Owner

Od detstva som sníval o tom, že jedného dňa otvorím svoje vlastné holičstvo. Inšpirovali ma scény z filmov a repová hudba.

Tento sen vznikal na základe dobrého kamarátstva s dizajnérom Mgr. Antalom Jerábekom, ktorý všetkými svojimi vedomosťami mi bol na pomoc. Za dizajnom stojí ich firma Style nábytok s 20 ročnými skúsenosťami, ktorá premenila naše vízie na skutočnosť.

Dneska vlastním najúspešnejšie panské holičstvo v našej regióne, kde oddanosť sa dá cítiť v každej detailne.

— Bc. Dušan Amrich, Designer

Priemyselný dizajnér Dušan Amrich v spolupráci s firmou Style nábytok ,ktorá má za sebou už viac ako 20 rokov skúseností, zhotovil novú kolekciu jedálenského nábytku “ kolekciu T ” . Spoločným znakom kolekcie “ T ” je jej technické riešenie a dôraz na detail. Jednoduchosť drevených prvkov ozvláštňuje plynulá fazeta v horizontálnom a vertikálnom smere. Produkty sú vyrábané tradičnými stolárskymi technikami pomocou ručného náradia a poloautomatických strojov. Pre kolekciu “ T ” bola zvolená pestrá a sýta škála farieb ako kontrast k lineárnemu tvarosloviu. Cieľom kolekcie bolo aj zviditeľnenie sa na výstave Bratislava Design Week 2019. Hlavnou témou boli vzťahy.

 

Style Individual

Individual production makes it possible to specify individual sizes as well as the way to customize individual shapes. Wood and textile materials, hardware, paints, pickles and patinas are used that are available on the market today.